המאסטר הנתנייתי

בשבת האחרונה התקיים הגמר המרכזי של המאסטרס בכרמיאל בטניס שולחן,  לאחר 6 תחרויות שהתקיימו בכל חודש, בששת החודשים האחרונים, כאשר הגמר האחרון שהתקיים השבת, היה לשחקנים מוזמנים בלבד אשר הוכיחו את עצמם ב – 4 מתוך 6 תחרויות וזכו במקומות 1-4 בלבד .


ממועדון טניס שולחן נתניה,  זומנו 5 שחקנים מובילים שהשתתפו בכל התחרויות ונסעו בכל שבת עד לכרמיאל. השחקנים שזומנו למאסטרס המכריע הם , איתי תבורי סיון מזור,זיו יצחק,רן קרלין ועידן תבורי. גמר המאסטרס הינה התחרות השלישית בגודלה והשלישית מבחינת הדירוג הארצי בטניס שולחן לאחר אליפות ישראל ואליפות מכבי ישראל ובה חולקו פרסים יקרי ערך למנצחים. בתחרות עצמה השתתפו מאות שחקנים מכל רחבי הארץ ושיחקו ב- 6 קטגוריות שונות של גילאים מגיל 9 ועד גיל 18.


שחקני מועדון טניס שולחן נתניה הצליחו בתחרות עצמה להשיג הישגים מרשימים ביותר כאשר את המקום הראשון לגילאי 9 לקח זיו יצחק ממועדון טניס שולחן נתניה. זיו   גבר על יריביו הקשים במשחקים  יוצאי דופן ולאחר שגבר על יריב שהינו סגן אלוף ישראל לקטגוריית גיל זו, בגמר מרשים ובתוצאה צמודה של 3:2 וזאת לאחר שהיה בפיגור של 2:1 ובכך הצליח להשיג את התואר הנכסף, המאסטרס של כרמיאל.  זיו זכה ב-4 פעמים מתוך 5 בהן השתתף בתחרות המאסטרס ובכך השלים טריפל מרשים של תחרויות בשנה זו, אליפות ישראל, מכבי ישראל ומאסטרס כרמיאל.


כמו כן בקטגוריית גילאי 15 זכה במקום השני איתי תבורי מנתניה אשר גבר על רן קרלין מנתניה גם הוא, בקרב צמוד ונחוש מצידם בתוצאה 3:2.  השניים הציגו חצי גמר מרהיב ורמה גבוהה ביותר. משם הגיע איתי לגמר נגד שחקן הגנה בו הפסיד איתי בתוצאה 3:0 וזכה במקום השני .


רן קרלין שהתמודד על מקומות 3-4 זכה במקום השלישי בקלות . מנהלי התחרות ברכו את שחקני מועדון טניס שולחן נתניה על הישגים מרשימים שהצליחו להשיג בכל התחרויות בהן השתתפו.  בתחרות צפו מאמנים רבים מכל הארץ אשר התרשמו מהרמה שהציגו השחקנים הנתנייתים.


מיכאל גורביץ מאמן טניס שולחן נתניה היה שמח מההישגים אולם התריע בפני שחקניו, כי השנה צפויה רמת הטניס שולחן בארץ לעלות בצורה משמעותית ועליהם להתאמן קשה יותר על מנת לשמור על ההישגים מהשנה הנוכחית וכבר לאחר פגרת חודש אוגוסט, יתחילו במועדון באימונים קשים כהכנה לליגת הנוער של המועדון שצפויה להיפתח בחודש אוקטובר.

Leave a Reply