שולחנות פינג פונג – היסטוריה

כיום שולחנות פינג פונג צצים מכל עבר, ומקיפים אותנו, בימי שישי כאשר אנחנו יוצאים לבלות בפאב או במסעדה אנחנו יכולים להבחין בשולחן פינג פונג או שולחן סנוקר, אנשים מבינים כיום את חשיבות המשחק. המשחק פינג פונג הפך לפופולרי מאד בשנים האחרונות, לא עוד מראות של  אנשים משחקים פינג פונג בחוף הים, אלא אנשים רבים הבינו את חשיבות משחק הפינג פונג.

משחקי שולחן ובמיוחד הנפוץ ביותר, משחק שולחן פינג פונג, זה דבר שנועד לשבור את הקרח ולקרב בין אנשים חשבו נניח אתם נמצאים במסיבה, אתם לא מכירים את כל האנשים, אתם מדברי רק עם האנשים הקרובים לכם ביותר, אבל בכל זאת מדובר במסיבה, מסיבה זהב זה דבר שנועד לשמח אנשים, חשבו בטוח בעל המסיבה היה רוצה שאנשים ישוחחו ביניהם ותהיה קומוניקציה טובה, קומוניקציה טובה בין אנשים זה דבר מאד מאד חשוב. איך יוצרים תקשורת בין אנשים במקום שהם לא ממש מכירים, ובכן באמצעות משחקים, בדיוק כמו ילדים הרי איך אנחנו שוברים את הקרח עם ילדים? איך אנחנו מלמדים ילדים להתחבר לאנשים אחרים? באמצעות משחקים. כך גם מבוגרים, חשבו איך אנשים מכירים למשל בחוף הים? הרבה אנשים מכירים אחד את השני על רקע התפאורה המושלמת של חוף הים .

האם חשבתם כיצד התחיל משחק הפינג פונג? משחק הפינג פונג התחיל בסוף המאה ה19, המשחק התפתח על רקע בידורי, לשעות הערב. מה היה הרעיון מאחורי המצאת המשחק? הרעיון היה לחקות את המשחק המקורי, רק בבית. כיצד נעשה הדבר אתם שואלים את עצמכם? ובכן באמצעות בקבוק שמפניה וקופסאות של טבק. פינג פונג התפתח גם בתחום האולימפי, הענף של טניס שולחו החל את דרכו באולימפידה בשנת 1988, באולימפיאדה שנערכה בסיאול. טניס שולחן זכה לשם פינג פונג למרות זה נחשב למעליב עבור אוהבי התחום.

מה צריך כדי לשחק פינג פונג בצורה טובה דבר ראשון חשוב להתחבר למשחק, חשבו אם אתם אוהבים את המשחק ככה יגברו הסיכויים שתשקיעו בו והתוצאה שלכם תהיה מוצלחת. לסיכום חשוב לזכור כי טניס שולחן זה משחק לאנשים מהירים, כמובן שצריך כושר גופני טוב.

נלקח מ: http://www.2read.co.il