טניס שולחן-בקצרה

למרות העובדה כי ישנם למעשה טורנירי טניס מכל העולם, במיוחד בסין שבו טניס הוא ספורט גדולות, המשחק עצמו אינו באמת ברצינות על-ידי אנשים רבים. אנו היתה מחלוקת על למה זה עד השמש שלנו נובה אבל נשאיר את הדיון למועד אחר.

טניס שולחן, או מה שאנחנו בחיבה קוראים “פינג פונג”, החל כהסחה מתון. היה להציג אותו באותו חוסר רצינות הטניס, בדמינטון. היא נעשתה פופולרית באנגליה בשלהי המאה ה-19. ידוע היה תחת שמה הנוכחי של טניס שולחן פינג פונג, כמו גם gossima, ניחוח-whaff. שם פינג פונג הוצג על ידי י. Jaques ובניו. המשחק נקרא פינג פונג בגלל הצליל שהפכו הכדור כאשר ההכאה הטבלה מפגיעה ישירה. ב זמן פינג פונג שיוטי לא שטרם הומצאו. במקום זאת, הם השתמשו קלף עטלפים. זמן קצר מאוד הפכה המשחק שיגעון אופנתי מאוד. במהלך התקופה, היו ציורים רבים של אנשים לשחק טניס שולחן, בדרך כלל באווירה ביתית.

על-ידי מראשית המאה ה־20, טניס כבר התחיל לקחת רבים מהמאפיינים של המשחק אנו יודעים ולא אוהבים היום. עם זאת, היא עדיין נראתה על ידי רוב האנשים כמו לאחר ארוחת ערב בידור ולא ספורט רציני. במהלך זה פרסומים תקופה מצאה להזהיר אנשים על איזה סוג של ליבוש הם צריכים ללבוש בעת משחק במשחק זה, כגון שלא ללבוש בגדים התאמה הדוקה. אלה היו כמובן נועד סאטירה בשל העובדה שאף אחד לא לקח את המשחק ברצינות.

בין 1905 ו- 1910 המשחק הפך פופולרי מאוד באירופה עד סוף סוף וגורם יפן, סין, קוריאה שבו הפך טניס על דרך חיים. כיום, יותר מ- 4 מיליון אנשים בסין לבדה לשחק טניס, זה נראה כמו ספורט מאוד רציני, תחרותי.

בינתיים, לאחר מציאת שלו דרך מדינות אסיה, טניס החל להיעלם מן האירופית, אך בשנות ה-20 המוקדמות שהיה שוב לתחייה באנגליה. באותו זמן השם “פינג פונג” הפך למעשה סימן מסחרי רשום של המשחק. עם זאת, נשמר עדיין טניס שולחן המונח לארגונים חמורה יותר שבו שיחק למעשה טניס בספורט.

במהלך 60 השנים טניס התפתחה למעשה ספורט ברחבי העולם, אך מעולם לא קיבל הכרה כי אחרים הספורט העיקריות היו לפשוט בזמן למעט במדינות באסיה. המשחק עצמו נותר יחסית אותו מאז הימים מוקדם למעט עטלפים קלף יוחלף על-ידי מה שאנחנו קוראים פינג פונג שיוטי. שיוטי עצמם עברו מספר שינויים עד חומרים הם נעשים מתוך אך ברוב המקרים נשארו ללא שינוי מימים המוקדמות שלהם.

טניס שולחן עשוי לעולם לא לקבל הכבוד אשר יש אומרים ראוי, אך רוב האנשים להשמיע אותו להודות שהוא הרבה כיף, גם קשה מאוד.

 

 

מקור Artice: http://www.articlesphere.com